niedziela, 10 marca 2013Niedzielne popołudnie z książką jest idealnym sposobem żeby zakończyć mijający weekend .

Jo Nesbo , Łowcy Głów - pozycja z kategorii przeczytane - wciągający i zaskakujący thriller, szybko się czyta już od pierwszych stron nie można się oderwać , zdecydowanie polecam dla fanów dreszczowców i nie tylko . Jedna z moich ulubionych książek .

Pozycja -G. Heivoll- Zanim Spłonę , rownież norweskiergo pisarza, kupiona głównie z zachwytu książką J.Nesbo, licząc że kolejny skandynawski autor nie zawiedzie, książka czeka na swoją kolej .
 Czytana obecnie biografia S.Jobs'a gruba księga która dosyć szybko się czyta ale z powodu sporej ilości książkowych prezentów świątecznych ( których przeczytania nie mogłam się powsytrzymać ) do tej pory leży niedoczytana , ale teraz mam nadzieję że już skończe:)


A teraz coś dla gadżeciarzy .
Coś praktycznego fantazyjne podpórki do książek .

dekoracjadomu.pl 
 trendmag.pl
A teraz coś zaskakującego ! prawdopodobnie dla tych co lubią ebooki ale brakuje im zapachu papierowych książek lub dla maniaków książek :) Spray "książkowy" !
                                                                   smellofbooks.com
Ktoś chetny ? :>  


Next
Nowszy post
Previous
This is the last post.

3 komentarze:

 1. Ja się zastanawiam cały czas na biografią Jobs'a, jak dokończysz daj znać czy warto po nią sięgać:]
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również czekam ;)
  Pozdrawiam
  dadiprezentuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako współtwórca bloga, mogę z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecić książkę o S. Jobsie. Znajdziecie tam wszystko co być powinno. To jest najlepsza książka o S. Jobsie, ponieważ autor miał oko na cały życiorys twórcy Apple'a. Także znał go od podszewki. Polecam!!!

  OdpowiedzUsuń