wtorek, 20 sierpnia 2013


Macie problem ze zmobilizowaniem się do porządków w waszej garderobie ? 
Mam dla was kilka filmików, które pomogą wam zebrać swoje siły. W niektórych przypadkach obejrzenie filmików może wzbudzić zazdrość na widok tak bogatej szafy ;).
Każdy ma inny sposób na porządki w szafie, układnie ubrań wg. kolorów, długości czy rodzaju. Ale są trzy żelazne zasad, których każdy powinien się trzymać, niezależnie od osobistych  upodobań.
1. Obiektywnie ocenić przydatność pewnych rzeczy w naszej garderobie.
2. Zainwestować w worki próżniowe, które są nieocenione. Wystarczy, że raz z nich skorzystamy, a nie będziemy mogły wyobrazić sobie życia bez nich.
3. Jak już zapanuje ład w naszej szafie, należy odkładać każdą rzecz na swoje miejsce. Najtrudniejszy punkt do zrealizowani, ale dzięki temu unikniemy powtarzania rytuału sprzątania szafy co tydzień.

Motywujące ? :>
Zdjęcie: filippao.se

5 komentarze:

 1. Dla mnie najtrudniejsze jest rozstać się z wszystkim co już nie noszę, ale lubię lub mam sentyment.. robię to od miesiąca na raty, ale już bliżej niż dalej ;d

  OdpowiedzUsuń
 2. Porządkowanie szafy? Bardzo przydatne filmiki. Szkoda jednak wyrzucać rzeczy nawet takich których się już nie nosi. Trzeba się jednak przemóc! :)
  pozdrawiam, Monika

  OdpowiedzUsuń
 3. worki próżniowe? hmmm, nigdy nie korzystałam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Love the closet glimpse view :) Makes me want to buy new stuff to display them on my closet :)!

  http://lefragmentmode.blogspot.fr/

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo motywujące i przydatne :)

  OdpowiedzUsuń